Description

Nezávislá žilinská beat-punková skupina JA,TY A ROLO, ktorá pôsobí už od roku 2013 prichádza po minuloročnej „Ladovej“ invázií s novým hitom „Život je lajf“.
Pri tvorbe novinky „Život je lajf“ sa skupina inšpirovala piesňou „This is America“ od amerického rappera Childish Gambino, ktorý v rovnomennom klipe poukazuje na problém násilia páchaného prostredníctvom zbraní v Spojených štátoch.
Skupina prostredníctvom svojho nového hitu poukazuje na príbeh človeka, na jeho rané zážitky, skúsenosti, rovnako aj nástrahy, ktoré každého jedného z nás v živote čakali a čakajú.

Vo videoklipe k piesni účinkujú, Dominik Gerda, ktorý sa dostal do povedomia vďaka účinkovaniu v SuperStar 2018, kde sa prebojoval až do finále, Jakub Pružinský, ktorý bol zo súťaže Československo Hľadá Superstar 2018 vyradený ako posledný z mužov (4.Finále), a slovenský makeup umelec a influencer Adam Slaytiiina. Video bolo natočené v EVENTHOUSE, najväčších klubových priestoroch v Žiline. Autormi videoklipu k piesni „Život je lajf“ sú Michal Vasiľ dis.art, BA (Londýn) Magdaléna Škerenčák, Patrik Dorčík a Coco Loreth. Na produkcii sa aktívne podieľalo vyše 50 osôb.

Related videos

Leave a Reply